مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد دکتری علمی کاربردی پیام نور انتخاب رشته نظام وظیفه معافیت امریه تیزهوشان منابع

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد دکتری علمی کاربردی پیام نور انتخاب رشته نظام وظیفه معافیت امریه تیزهوشان منابع

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد دکتری علمی کاربردی پیام نور انتخاب رشته نظام وظیفه معافیت امریه تیزهوشان منابع

پیوندها

انتخاب رشته نهم به دهم

محمد عباسی | يكشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۰۴:۱۰ ق.ظ

انتخاب رشته نهم به دهم

انتخاب رشته نهم به دهم

انتخاب رشته نهم به دهم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته نهم به دهم با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

انتخاب رشته نهم به دهم یکی از حساس ترین و تاثیر گذارترین مرحله در زندگی محصلان محسوب می شود که مسیر زندگی آنها را  معین خواهد کرد که گاهی سبب کشف استعداد و رشد و شکوفایی دانش آموزان و گاهی هم در اثر انتخاب اشتباه سبب ابطال وقت و پشیمانی خواهد شد.متاسفانه دانش آموزان در این مرحله با تردید و نگرانی فراوانی رو به رو می شوند و یا در اثر بلاتکلیفی و عدم آگاهی صحیح از نحوه انتخاب رشته خود در پایه های بالاتر به دلیل عدم رضایت از رشته تحصیلیشان خود را سرزنش می کنند.اما با همه این تفاسیر جای هیچگونه نگرانی در خصوص انتخاب رشته نخواهد بود به این دلیل که در این مقاله مشاوران مرکزمشاوره تحصیلی سبزتدریس با در نظر گرفتن نیاز ها و دغدغه شما دانش آموزان به طور اختصاصی به مشاوره انتخاب رشته در پایه نهم به دهم پرداخته اند که بدون شک با در نظر گرفتن اصول کاربردی ارائه شده توسط مشاوران مرکز سبزتدریس می توانید با آگاهی کامل دست به انتخاب رشته بزنید.ضمن اینکه پیشنهاد می کنیم برای انجام برنامه ریزی کنکور از همین حالا اقدام نمایید و به فکر تهیه بهترین کتاب های کمک درسی کنکور  و بهترین دی وی دی های کنکور باشید.

انتخاب رشته نهم به دهم

در ابتدا لازم است بدانید که انتخاب رشته در پایه نهم برای دانش آموزان در سه شاخه علوم نظری، علوم پایه و فنی حرفه ای امکان  پذیر خواهد بود که شما دانش آموزان با توجه به شاخه ای که در پایه نهم انتخاب می کنید می توانید در پایه دهم به تحصیل در رشته مورد نظر بپردازید.برای مثال اگر دانش آموزان در پایه نهم شاخه علوم پایه را انتخاب کند، این شاخه را در پایه دهم به صورت عمومی ادامه می دهد و مطابق با نمرات کسب شده در این پایه می توانند در پایه دهم اقدام به انتخاب رشته هایی چون علوم ریاضی و یا علوم تجربی نمایند.دانش آموزان در در سال دوم متوسطه می‌توانند در یکی از شاخه های نظری (رشته ریاضی، تجربی، انسانی و معارف اسلامی) ، کاردانش و فنی و حرفه‌ای تحصیل نمایند که در قسمت زیر به معرفی تک تک شاخه ها پرداخته ایم.در صورتی که در انجام انتخاب رشته خود دچار تردید هستید می توانید برای مشاوره انتخاب رشته با مشاوران مرکزسبزتدریس مشورت کنید.

شرایط انتخاب رشته نهم به دهم در رشته ریاضی فیزیک

رشته ریاضی فیزیک انتخاب دانش آموزانی است که به دروسی چون ریاضی و فیزیک علاقه خاصی دارند به این دلیل که این دو درس از دروس مهم و اصلی رشته ریاضی فیزیک محسوب می شوند.علاوه بر این دروس دانش آموزان می بایست در درس شیمی هم توانایی لازم را داشته باشند.ضمن اینکه این دروس در کنکور از ضرایب بالای برخوردار هستند.در خصو رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته ریاضی نیز لازم است بدانید که تحصیل در رشته های فنی و مهندسی برای داوطلبان رشته ریاضی امکان پذیر خواهد بود که رشته های متنوعی را در برمی گیرد.بهترین منابع کنکور ریاضی 97 را در سایت سبزتدریس مشاهده نمایید.بنابراین برای انتخاب رشته ریاضی می بایست :

1- مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور هر یک از درس های ریاضی و علوم تجربی، در سه پایه در دوره متوسطه اول بدون ضریب کمتر از 42 نباشد.

2- ضمن اینکه توجه داشته باشید نمره درس ریاضی و علوم تجربی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 3 محاسبه می شود.

3-مجموع نمرات دروس مرتبط با رشته در سه سال دوره متوسطه اول با در نظر گرفتن ضریب هر یک از دروس حداقل 252 باشد. یعنی در صورتی که نمرات هر درس را در ضریب آن جمع و حاصل جمع آن را بر تعداد دروس مرتبط با رشته تقسیم کنیم معدل رشته باید حداقل به  14 برسد.

شرایط انتخاب رشته نهم به دهم در رشته علوم تجربی

از دروس بسیار مهم در رشته تجربی می توانیم به زیست شناسی ، ریاضی و شیمی اشاره کنیم که بسیاری از داوطلبان به دلیل علاقه فراوانی که به رشته پزشکی دارند رشته تجربی را برای تحصیل انتخاب می نمایند که البته هر ساله شاهد رقابت داوطلبان کنکور تجربی برای کسب رتبه قبولی در رشته های پزشکی هستیم که کسب درصد بالا در دروسی چون زیست شناسی ، شیمی و ریاضی می تواند دانش آموزان را در قبولی در رشته دلخواهشان هدایت کند.پیشنهاد می کنیم انجام برنامه ریزی کنکور تجربی را به مشاوران مرکز سبزتدریس بسپارید.

دانش آموزان در صورت دارا بودن شرایط زیر می توانید رشته تجربی را انتخاب نمایید:

1- مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور هر یک از درس های ریاضی و علوم تجربی، در سه پایه در دوره متوسطه اول بدون ضریب کمتر از 42 نباشد.

2- ضمن اینکه توجه داشته باشید نمره درس ریاضی و علوم تجربی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 3 محاسبه می شود.

3-مجموع نمرات دروس مرتبط با رشته در سه سال دوره متوسطه اول با در نظر گرفتن ضریب هر یک از دروس حداقل 252 باشد. یعنی در صورتی که نمرات هر درس را در ضریب آن جمع و حاصل جمع آن را بر تعداد دروس مرتبط با رشته تقسیم کنیم معدل رشته باید حداقل به  14 برسد.

شرایط انتخاب رشته نهم به دهم در رشته ادبیات و علوم انسانی

در خصوص رشته ادبیات و علوم انسانی که طرفداران خاص خودش را دارند و باید بگوییم که توانایی در دروسی چون ادبیات ، عربی و مطالعات اجتماعی می تواند در موفقیت دانش آموزان در این رشته موثر باشد.رشته های دانشگاهی علوم انسانی نیز دارای تنوع بسیاری است که از پر طرفدارترین آنها می توانیم رشته حقوق، روانشناسی و انواع مدیریت ها را نام ببریم که از بازار کار و آینده شغلی مناسبی برخوردار هستند.با توجه به رقابت شدید داوطلبان در کنکور توصیه می کنیم از همین حالا برای انجام برنامه ریزی کنکور انسانی و آگاهی از منابع کنکور انسانی اقدام نمایید.

چنانچه خواستار تحصیل در رشته ادبیات و علوم انسانی هستید لازم است بدانید :

1- مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور در هر یک از درس های زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعی در سه پایه دوره متوسطه اول بدون ضریب کمتر از 42 نباشد.

2-نمره درس زبان و ادبیات فارسی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 4  و نمره درس مطالعات اجتماعی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 3  و  نمره درس عربی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 2 محاسبه می شود.

3-مجموع نمرات دروس مرتبط با رشته در سه سال دوره متوسطه اول با در نظر گرفتن ضریب هر یک از دروس حداقل 378 باشد. یعنی اگر نمرات هر درس را در ضریب آن جمع و حاصل جمع آن را بر تعداد دروس مرتبط با رشته تقسیم شود معدل رشته باید حداقل 14 باشد.

شرایط انتخاب رشته نهم به دهم در رشته فنی و حرفه ای 

برای آشنایی بیشتر شما دانش آموزان با رشته فنی حرفه ای باید بگوییم که هدف از این رشته ایجاد زمینه‌ خلاقیت و نوآوری، کشف استعداد دانش آموزان است که شاخه‌ فنی و حرفه‌ای در مقطع تحصیلی متوسطه‌ آموزش و پرورش شامل سه زمینه‌ صنعت، خدمات و کشاورزی است و هر زمینه دارای چندین رشته می‌باشد.ضمن اینکه رشته فنی و حرفه ای مقطع پیش دانشگاهی ندارد و هنرجویانی که از هنرستان فارغ التحصیل می شوند امکان شرکت در کنکور سراسری و آزاد را نخواهند داشت. اما به منظور ارتقای سطح مهارت این هنرجویان دوره کاردانی خاصی در دانشگاه جامع  علمی کاربردی، دانشگاه آزاد و دانشکده های فنی و حرفه ای وابسته به آموزش و پرورش طراحی شده است. بنابراین آن دسته از دانش آموزانی که قصد تحصیل در شاخه فنی حرفه ای و کاردانش را دارند توجه داشته باشند که :

1-مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور هر یک از درس های ریاضی و علوم تجربی و حرفه و فن در سه پایه دوره راهنمایی بدون ضریب کمتر از 30 نباشد.

2-نمره درس ریاضی (1) اول متوسطه بدون تبصره و حداقل 10 باشد.

3-مجموع نمرات درس های مرتبط با رشته در دوره راهنمایی و پایه اول متوسطه (بدون احتساب نمره درس کارگاه خود اتکایی) باید حد اقل 120 و معدل آن ها کمتر از 12 نباشد.

شرایط انتخاب رشته نهم به دهم در رشته کاردانش

دانش آموزانی که علاقمند به تحصیل در شاخه کاردانش هستند لازم است بدانند که این شاخه هم همانند شاخه فنی و حرفه ای در مقطع تحصیلی متوسطه‌ آموزش و پرورش سه زمینه‌ صنعت، خدمات و کشاورزی را در بر می گیرد.این شاخه برای دانش آموزانی که علاقه فراوانی به انجام مشاغل عملی و مهارتی دارند بسیار مناسب است ضمن اینکه در شاخه کاردانش تنوع رشته بسیار زیاد است.بنابراین برای انتخاب رشته کاردانش در انتخاب رشته پایه نهم مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریورهر یک از درس های ریاضی، کار و فناوری در سه پایه دوره اول بدون ضریب کمتر از 36 نباشد.

2-نمره درس ریاضی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 2 و نمره درس کار و فناوری در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 3 محاسبه می شود.

3-مجموع نمرات دروس مرتبط با رشته در سه سال دوره متوسطه اول با در نظر گرفتن ضریب هر یک از دروس حداقل 180 باشد. یعنی به عبارت دیگر چنانچه نمرات هر درس را در ضریب آن جمع نماییم و حاصل جمع آن را بر تعداد دروس مرتبط با رشته تقسیم نماییم معدل رشته باید حداقل 12 باشد.

شرایط انتخاب رشته نهم به دهم در رشته علوم و معارف اسلامی

دانش آموزانی که رشته علوم و معارف اسلامی را برای تحصیل در مقطع دبیرستان انتخاب می نمایند می بایست برای تحقیق و مطالعه بر روی فقه و مبانی حقوق اسلامی، مطالعه تاریخ و تمدن کشورهای مسلمان و کتب عرفانی و فلسفه اسلامی با درس زبان عربی آشنایی داشته باشند که بتوانند در این رشته موفق شوند.(جهت تقویت در درس عربی و تدریس خصوصی عربی با مرکز سبزتدریس تماس بگیرید).ضمن اینکه دانش آموزان این امکان را خواهند داشت تا در رشته های دانشگاهی شاخه ادبیات و علوم انسانی ادامه تحصیل بدهند.شرایط انتخاب رشته نهم به دهم رشته علوم و معارف اسلامی به شرح زیر می باشد:

مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور در هر یک از درس های زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعی در سه پایه دوره متوسطه اول بدون ضریب کمتر از 42 نباشد.

نمره درس زبان و ادبیات فارسی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 4 ، نمره درس مطالعات اجتماعی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 3 و نمره درس عربی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب 2 محاسبه می شود.

مجموع نمرات دروس مرتبط با رشته در سه سال دوره متوسطه اول با در نظر گرفتن ضریب هر یک از دروس حداقل 378 باشد. یعنی به عبارت دیگر چنانچه نمرات هر درس را در ضریب آن جمع کنیم و حاصل جمع آن را بر تعداد دروس مرتبط با رشته تقسیم کنیم معدل رشته باید حداقل 14 باشد.

برای کسب اطلاع از تاریخانتخاب رشته کنکور سراسری 96 ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96، انتخاب رشته کنکور انسانی 96 ،انتخاب رشته کنکور ریاضی 96،  انتخاب رشته کنکور تجربی 96، برنامه ریزی کنکور ریاضی 97 ،می توانید با مشاوران مشاوره تحصیلی  سبزتدریس تماس بگیرید.برای عضویت در کانال تلگرام سبزتدریس کلیک نمایید.

.

.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته نهم به دهم با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647


منبع: انتخاب رشته نهم به دهم

مشاوره تحصیلی – سبزتدریس – تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96  – برنامه ریزی کنکور 96 – برنامه ریزی کنکور تجربی – تاثیر معدل در کنکور 96 – انصراف از تحصیل – انصراف از دانشگاه – تعهد خدمت – مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد – منابع کنکور 96 – بهترین آزمون آزمایشی – مقایسه آزمون های آزمایشی  – برنامه ریزی تیزهوشان – پیراپزشکی بدون کنکور – پزشکی بدون کنکور – بهترین کتاب های کمک درسی کنکور – کارنامه سبز چیست – اعتراض به نتایج کنکور آزاد – رتبه قبولی رشته های دانشگاه آزاد –رتبه قبولی دانشگاه آزاد – رتبه قبولی پرستاری – برنامه ریزی کنکور ارشد 96  – تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد – امریه سربازی – نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 95 – ثبت نام آزمون دکتری 96 – ثبت نام کنکور دکتری 96 – شهریه دانشگاه پردیس – مشاوره کنکور 96 – انتقالی در دانشگاه آزاد – تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 – ثبت نام کنکور سراسری 96 – تحصیل پزشکی در خارج از کشور – رتبه قبولی مامایی 95 – رتبه قبولی پزشکی 95 – شرایط تحصیل در دانشگاه های پردیس – امریه آموزش و پرورش –امریه شرکت نفت 95 – ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 – ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 96 – شیمی دارویی به داروسازی – سهمیه بومی گزینی – ثبت نام کنکور آزاد 96 – ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 – اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 – رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 – دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 – تاثیر سهمیه بسیج در کنکور سراسری و آزاد – مدارس برتر تهران – امریه خاتم الانبیا – منابع کنکور انسانی – مشاوره تحصیلی تلفنی –تدریس خصوصی عربی – تدریس خصوصی در اسلامشهر – مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد – ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 – 97 – انتخاب رشته کنکور سراسری 96 – انتخاب رشته کنکور 96 – شهریه دانشگاه آزاد – سوالات مصاحبه حضوری گزینش آموزش و پرورش – برنامه ریزی کنکور – تفاوت بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد – کارشناسی ارشد بدون آزمونتحصیل همزمان با خدمت سربازی – کارنامه آخرین فرد قبولی ، رتبه قبولی در 3 رشته پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی – کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی دانشگاه آزاد و سراسری 95 – 96 – کارنامه آخرین رتبه قبولی پزشکی سراسری سال 95 – 96 – برنامه ریزی کنکور ریاضی 96 – کارت آزمون تیزهوشان 96 – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96-97 – شرایط تحصیل مجدد پزشکی – پیرا پزشکی بدون کنکور 96 – مشاوره تلفنی کنکور – مشاوره تحصیلی آنلاین – بهترین دی وی دی های کنکور – کنکور هنر 96 –شرایط ثبت نام کنکور سراسری 96 – مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری – مشاوره تحصیلی حرفه ای – مشاوره تحصیلی دکتری – انتخاب رشته کنکور آزاد 96 – ثبت نام آزمون نمونه دولتی 96 – 97 – مصاحبه دکتری سراسری 96  – مشاوره انتخاب رشته کنکور 96 – کنکور انسانی 96 – کنکور ریاضی 96 – کنکور تجربی 96 – میزان تاثیر سهمیه ها در کنکور سراسری و آزاد – اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 – 97 – حذفیات کنکور 96 – تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد – برنامه ریزی کنکور 97 – شرایط تحصیل در مالزی – جمع بندی کنکور 96 – شرایط تحصیل در اتریش – شرایط تحصیل در نروژ – شرایط تحصیل در فرانسه – شرایط تحصیل در انگلستان – راهنمای ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی – نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی —-  شرایط تحصیل در ایتالیا – شرایط تحصیل در سوئیس – شرایط تحصیل در سوئد – شرایط تحصیل در آمریکا – شرایط تحصیل در کانادا – شرایط تحصیل در ژاپن – ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 – مشاوره تحصیلی رایگان – کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96 – انتخاب رشته دکتری سراسری 96 — انتخاب رشته دکتری آزاد 96 – کانال تلگرام مشاوره تحصیلی – تاریخ برگزاری کنکور سراسری 96 – شرایط تحصیل در روسیه – شرایط تحصیل در هلند – شرایط تحصیل در برزیل – بهترین منابع کنکور 97 – انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 96 – مشاوره انتخاب رشته دکتری – اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان تهران 96 – 97 – برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد 97 – شرایط تحصیل در اسپانیا – برنامه ریزی کنکور تجربی 97 – شرایط تحصیل در قبرس – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی دانشگاه دولتی 95 – 96 – پرستاری بدون کنکور – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته فیزیوتراپی دانشگاه دولتی 95 – 96 – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته شنوایی شناسی دانشگاه دولتی 95 – 96 – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته کار درمانی دانشگاه دولتی 95 – 96 – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته علوم تغذیه دانشگاه دولتی 95 – 96 – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت حرفه ای دانشگاه دولتی 95 – 96 – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی عمران دانشگاه دولتی 95 – 96 – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته حقوق دانشگاه دولتی 95 – 96 – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی معماری دانشگاه دولتی 95 – 96 – منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی نقشه برداری دانشگاه سراسری و آزاد 96 – شرایط تحصیل در اوکراین – پزشکی بدون کنکور – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی 95 – 96 – شرایط تحصیل در بلژیک –  شرایط تحصیل در دانمارک – شرایط تحصیل در لهستان – دندانپزشکی بدون کنکور – برنامه ریزی کنکور انسانی 97 – برنامه ریزی کنکور ریاضی 97 – انتخاب رشته کنکور 96 – اعلام نتایج آزمون دکتری 96 – 97 – انتخاب رشته ارشد 96 – امریه سربازی 96 – انتخاب رشته کنکور تجربی 96 – انتخاب رشته کنکور سراسری 96  – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته بینایی سنجی دانشگاه دولتی 95 – 96 – حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته اتاق عمل دانشگاه دولتی 95 – 96 – ثبت نام دانشگاه آزاد 96 – ثبت نام دانشگاه آزاد – شهریه دانشگاه پیام نور 96 – ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد – ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 96– لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد – لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد – ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 – ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی –شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 – ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی –ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 – منابع کنکور هنر 96 – ثبت نام دانشگاه پیام نور 96 – ثبت نام دانشگاه پیام نور – ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور – لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی – لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی — انتخاب رشته کنکور انسانی 96 – نرم افزار انتخاب رشته کنکور 96 – امریه سپاه 96 – نرم افزار انتخاب رشته مجازی — انتخاب رشته کنکور ریاضی 96 – منابع کنکور ریاضی 97 –اعلام نتایج کنکور ارشد 96 – امریه شهرداری 96 – امریه وزارت دفاع 96 – انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 – اعلام نتایج کنکور ارشد 96 – منابع کنکور انسانی 97 – ترمیم معدل برای کنکور 96 – کارت آزمون نمونه دولتی 96 – شرایط استخدام سرباز معلم 96 – تحصیل پزشکی در اتریش – تحصیل پزشکی در آلمان – انتخاب رشته کنکور 96 در استان تهران – شهریه دانشگاه آزاد 96 – شهریه کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 96 –

 

  • محمد عباسی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی